Nasi dostawcy

Nasi zaufani dostawcy

To z nimi tworzymy jakość CookUp Box, dlatego współpracujemy z najlepszymi.
Wszystko po to by składniki były świeże, a proces ich produkcji i dostarczenia był jak najbardziej ekologiczny.

AJA Fish

AJA Fish to nasz główny dostawca ryb i owoców morza, który działa na polskim rynku już od 2008 roku. Dzięki współpracy z doświadczonymi i sprawdzonymi rybakami, którzy stosują odpowiednie i regulowane prawnie techniki połowu, mamy pewność, że każda dostawa to gwarancja świeżości i najwyższej jakości docierających do nas produktów. AJA Fish dba o to, by transport ryb i owoców morza przebiegał zgodnie z wysokimi standardami, dlatego też wszystkie produkty zachowują pełnię smaku oraz wartości odżywcze.

Befsztyk

Befsztyk to rodzinna firma Państwa Prokopowiczów, dla których rzeźniczy fach jest również ogromną pasją. Znana kilka dekad temu z produkcji słynnego na całym świecie bekonu, dziś prowadzi także pierwszy w kraju sklep mięsny on-line. Doświadczona ekipa sprawia, że to jedyne takie miejsce na całej kulinarnej mapie stolicy. To właśnie dzięki nim do naszych BOX’ów trafia doskonałe i odpowiednio przyrządzone mięso – od tradycyjnej zrazowej, aż po wyśmienite kurczaki z Bresse. Dzięki Befsztykowi otrzymujemy także dziczyznę.

Buczer

Buczer to przede wszystkim steki – wyśmienite, pełne aromatu i smaku przygotowywane z mięsa takich ras, jak Limousine i Charloaise. W ich ofercie znajduje się jednak także jagnięcina, wieprzowina, cielęcina i dziczyzna, które nie ustępują stekom ani na krok oraz wyjątkowe mieszanki mięs na burgery i tatara. Wielka pasja, miłość do jedzenia i najwyższa jakość.

Crazy Butcher

Crazy Butcher nie mogła nazwać się inaczej. To firma doskonale zorientowana w branży produktów mięsnych, dla której rzeźnictwo to nie tylko przedmiot działalności, ale i ogromna pasja. Założona przez Grzegorza Kwapniewskiego dostarcza nam świeże i najlepsze mięso czerwone pochodzące z polskich i australijskich lokalizacji, dla których najwyższe standardy i jakość to podstawa. Tajna broń nie tylko najlepszych warszawskich restauratorów, ale i nasza!

Valdi Drób (Hala Mirowska)

Dzięki Valdi Drób dociera do nas doskonale przygotowane mięso drobiowe najwyższej jakości. Ogromne doświadczenie tej firmy na rynku sprawia, że każde zamówienie to gwarancja świetnego smaku, świeżości i naszego zadowolenia. Sami siebie określają „chirurgami drobiowymi”, a w ich ofercie znajduje się mięso najróżniejszych ras drobiu, które zadowoli nawet wybrednych smakoszy.

Majlert/Rysiny

Jeśli świeże warzywa to tylko z Gospodarstwa Rysiny. Pan Ludwik Majlert to doświadczony rolnik i prawdziwy pasjonat, który prowadzi rodzinne gospodarstwo z ponad stuletnią tradycją. To właśnie stąd docierają do nas świeżo zerwane, sezonowe produkty pełne smaku i aromatu – warzywa ze starannie dobranych odmian oraz zioła z upraw szklarniowych. Gospodarstwo Rysiny praktykuje zrównoważoną agrotechnikę w oparciu o europejskie standardy, dzięki czemu mamy pewność, że trafiające do nas produkty są zawsze najwyższej jakości.

Veggo

W ofercie Veggo znajduje się ponad 11 tys. produktów spożywczych – w tym świeże, lokalne i egzotyczne warzywa oraz owoce, zdrowe zioła pełne aromatu, a także jadalne kwiaty. Firma o rodzinnym charakterze posiada olbrzymi, zajmujący powierzchnię 1,3 tys. m2 magazyn, zlokalizowany tuż obok popularnej giełdy w Broniszach, skąd transportuje starannie wyselekcjonowane artykuły. Dzięki temu mamy nie tylko ogromny komfort wyboru, ale także pewność, że wszystkie zamówione produkty dotrą do nas na czas i zachowaniem najwyższych standardów.

Asia Foods

Asia Foods zapewnia nam i naszym Klientom fascynującą podróż do dalekich i najbardziej egzotycznych zakątków orientalnego świata. W szerokiej ofercie firmy znajdują się produkty ponad 100 najlepszych marek z 8 krajów – w tym m.in. Chin, Japonii, Singapuru, Tajlandii i Wietnamu. Dbając o duży komfort wyboru oraz satysfakcję swoich partnerów, Asia Foods współpracuje tylko ze sprawdzonymi producentami, a zamawiane artykuły posiadają etykiety w języku polskim, dzięki czemu bez trudu możemy sprawdzić nie tylko ich źródło pochodzenia, ale także wszystkie składniki, które zostały wykorzystane podczas produkcji.

Holly Nuts – zdrowa żywność (Hala Mirowska)

Holly Nuts – to właśnie dzięki nim do naszych BOX’ów trafiają najlepsze bakalie, ziarna i eko-produkty. Nasz główny dostawca tego, czego nie może zabraknąć w zdrowej i poprawnie zbilansowanej diecie. Najwyższa jakość oferowanych produktów oraz doskonała lokalizacja w Hali Mirowskiej sprawiły, że Holly Nuts to jedna z naszych ulubionych marek, z którymi współpracujemy.

Kuchnie Świata

Kuchnie Świata to firma, która zaspokaja nasze nawet najbardziej zaskakujące wymagania i potrzeby. Dzięki jej ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu na rynku, mamy pewność, że zamówione produkty z odległych zakątków świata dotrą do nas świeże oraz pełne autentycznego smaku i zapachu. Jako lider w swojej branży gwarantuje nam ponad 1500 niszowych i trudno dostępnych artykułów, z których najlepsze trafiają do naszych CookUpBOX’ów.

InterMlecz

To właśnie dzięki firmie InterMlecz trafiają do nas doskonałe i świeże produkty nabiałowe. Doświadczenie na rynku nabywane już od 1998 roku, ogromna oferta starannie wyselekcjonowanych artykułów spożywczych oraz dostawy 24H przez 7 dni w tygodniu sprawiają, że nasza współpraca to czysta przyjemność. Każda dostawa dociera do nas w  samochodach dostawczych wyposażonych w chłodnie, dzięki czemu mamy pewność, że zamówione produkty zachowują najwyższą jakość.

Samira

Samira to firma, która dba o rozkosz podniebienia miłośników kuchni orientalnej. Istniejąca na rynku już od 1995 roku, początkowo jako delikatesy z produktami egzotycznymi i wegetariańskimi, dziś jest wyłącznym importerem żywności od takich firm, jak Al.-Rabih z Libanu, indyjskiego CFT oraz pochodzącego z Turcji Turkel.

Pyszna galeria naszych klientów

Kiedy gotujesz takie potrawy, inni chętnie je zobaczą. Podziel się dodając #cookupbox na instagramie :)

Pssst – zobaczymy tylko zdjęcia z kont publicznych