Twórcy Przepisów

Twórcy Przepisów

Zobacz kto przygotowuje dla Ciebie przepisy do CookUp BOX-a.

Maciej Bartkowiak

Szefa kuchni restauracji Why Thai w Warszawie i Poznaniu, który doświadczenie kulinarne zdobywał m.in. w Oriental Bangkok i Issaya Bangkok. Maciej będzie odpowiadał za oryginalne, tajskie przepisy w CookUp Box.

Why Thai

Michał Orłowski

Swoje doświadczenie zbierał w wyróżnianych restauracjach Sydney, mimo tego wiele inspiracji czerpie ze Skandynawii. To zaprowadziło go do kultowej restauracji Poznania – Lars, Lars & Lars gdzie jest obecnie szefem kuchni.

Lars, Lars & Lars

Yeunsu Lee

Yeunsu Lee. Koreanka urodzona w Seulu. Gotowanie od zawsze było częścią jej życia. Gdy była dzieckiem jej rodzice prowadzili własną restaurację przez ostatnie 10 lat kierowała i była szefem kuchni restauracji PLATOON w Seulu, a obecnie pełni tą funkcję w warszawskiej restauracji Koreanka.

Restauracja Koreanka

Tomasz Królikowski

Związany z kuchnią od kilkunastu lat. Swoją przygodę kulinarną rozpoczął w jednej z najlepszych włoskich restauracji w Polsce, skąd trafił do Mediolanu, by uczyć się od światowej sławy szefów kuchni. W Londynie gotował w Royal Society, Royal College of Surgeons oraz dla British Library. Niezwykle ambitny kucharz, który nawet w prostych smakach szuka czegoś wyjątkowego. Kocha sezonowe i lokalne produkty, z których tworzy oryginalne dania łącząc tradycyjne techniki z konceptami nowoczesnej kuchni europejskiej.

Michał Lachur

Miłośnik zdrowego jedzenia, który pasję do gotowania zamienił na 93m2 świeżych pyszności. Właściciel Organic Corner – Food Store & Bistro, gdzie znaleźć można ponad 500 certyfikowanych, ekologicznych produktów pochodzących prosto z rolniczych upraw. Doskonałe miejsce na kawę, śniadanie i szybki obiad, gdzie Michał, jako szef kuchni, serwuje sezonowe dania – surowe pierogi z buraków, pomidory nadziewane hummusem, zupę z pieczonej papryki i wiele innych. Smakosz światowej kuchni wegańskiej, który wyznaje filozofię slow food. Prywatnie pasjonat biegania, jęz. jidysz i medycyny żywienia.

Piotr Bruś-Klepacki

To właśnie fotografie jego dań trafiają najczęściej na strony KUKBUKa – jednego z najpopularniejszych i najbardziej poczytnych magazynów kulinarnych w Polsce. Doskonale łączy ze sobą smaki, choć sam podkreśla, że na talerzu najważniejsza jest dla niego… szczerość. Kocha kuchnię etniczną, a swoje doświadczenie zdobywał w topowych restauracjach – londyńskiej L’Autre Pied, Sowa i Przyjaciele z Andrea Camastra (zdobywca 2. gwiazdki Michelin w Polsce), Boscaioli pod okiem włoskiego szefa kuchni Andrea Carrillo oraz w restauracjach Agnieszki i Marcina Kręglickich. Autor przepisów, których ilość trudno policzyć i zdjęć, które sprawiają, że od razu stajemy się głodni. Gdy nie gotuje, pomaga przyszłym kucharzom i restauratorom w realizacji ich kulinarnych marzeń.

Sebastian Olma

W Anglii gotował u Gordona Ramsaya w jego flagowym Claridge’s. Doświadczenie nabywał w Esporta Chiswick Club i Carluccio’s, by wreszcie trafić do Pied a Terre 1* Toma Aikensa – restauracji jednego z najlepszych szefów kuchni na świecie. Zwycięzca II edycji programu „Top Chef” uważany za najzdolniejszego kucharza młodego pokolenia. Wcześniej związany z warszawską Kafe Zielony Niedźwiedź, która w 2014 roku została Knajpą Roku wg. Gazety Wyborczej, a także restauracją Sketch w Teatrze Wielkiem. Podczas pobytu na Wyspach doskonale poznał kulturę pracy w kuchni i techniki najlepszych kucharzy, by dziś tworzyć unikalne połączenia smakowe i mistrzowskie dania. Aktualnie jest szefem kreatywnym w restauracji Belvedere.

Belvedere

Paweł Kibart

Szef kuchni z ogromnym doświadczeniem. Pracował m.in. w hotelu Bristol oraz restauracji Blue Cactus. Juror konkursów gastronomicznych. W CookUp prowadzi zajęcia z technik posługiwania się nożem w kuchni, przygotowywania ryb i owoców morza oraz nowoczesnej i tradycyjnej kuchni polskiej.

Łukasz Konik

Szef gastronomii Uzdrowiska Konstancin-Zdrój, absolwent Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Współpracuje z Instytutem Chemii i Fizyki PAN w Warszawie. W 2009 r. Fundacja Klubu Szefów Kuchni przyjęła Łukasza jako najmłodszego Szefa kuchni do swego grona. Jego pasją jest kuchnia molekularna.

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój

Pyszna galeria naszych klientów

Kiedy gotujesz takie potrawy, inni chętnie je zobaczą. Podziel się dodając #cookupbox na instagramie :)

Pssst – zobaczymy tylko zdjęcia z kont publicznych