Jak to działa

Zwiedź świat od kuchni!

Sprawiamy, że Twoje potrawy są intrygujące i pyszne, a gotowanie wygodne i ekologiczne.

Krok 1
1
Wiesz co ugotować

Ile czasu tracimy na znalezienie ciekawego przepisu? Po ugotowaniu nie zawsze jest pysznie, prawda? Dlatego częścią CookUp Box są doświadczeni szefowie kuchni i kucharze z najlepszych restauracji, na co dzień prowadzący warsztaty kulinarne w CookUp. Tworzymy unikalne przepisy, a każdą potrawę sprawdzamy sami (to bardzo miła część naszej pracy :), by w Twoje ręce  co tydzień – trafiały trzy ciekawe, smaczne i sprawdzone dania.

Poznaj Kucharzy CookUp
Krok 2
2
Masz co ugotować

Sami lubimy gotować i wiemy, do ilu miejsc trzeba pojechać i ile czasu poświęcić, by skompletować dobrej jakości, sezonowe składniki do kreatywnych, ciekawych dań. W każdej potrawie od meksykańskich tacos, po japoński ramen kluczem do sukcesu jest jakość składników. Od lat współpracujemy z  zaufanymi, lokalnymi dostawcami, którzy dostarczają nam najlepsze produkty do gotowania w CookUp. Teraz będziesz mógł je mieć w swojej kuchni i wyczarowywać z nich najlepsze dania.

POZNAJ DOSTAWCÓW CookUp
Krok 3
3
Baw się w kuchni

Doszliśmy do najprzyjemniejszego, ale i najtrudniejszej decyzji – czego dziś nauczysz się gotować, jaką kuchnię świata chcesz poznać? Od nas otrzymasz kartę przepisu, która krok po kroku tłumaczy jak przygotować wybraną potrawę. Ty skupisz się tylko na przyjemności z gotowania i jedzenia. Więc kombinuj, smakuj, poznawaj i… po prostu baw się gotowaniem.

WYBIERZ SWÓJ PLAN
Krok 4
4
Regularna dostawa

Zamiast spędzać godzinę w samochodzie możesz po prostu… otworzyć drzwi. Tam o wybranej porze będzie czekało wszystko, czego potrzebujesz do przygotowania trzech intrygujących potraw w danym tygodniu. Dużą wagę przywiązujemy do świeżości składników, dlatego opakowanie utrzymuje ich świeżość w transporcie nawet do dwóch dni. Po tym jak przełożysz je do lodówki ten czas oczywiście się wydłuża.

Checkout

Kolacja dla dwojga, a może obiad dla rodziny?

Zamów CookUp BOX i daj się zaskoczyć co tydzień!

Dla dwóch osób 3 posiłki dla 2 osób 25 zł / osobę Rodzinny 3 posiłki dla 4 osób 24 zł / osobę
ZAMÓW CookUp BOX

Czy wiesz że... ?

Jako jedyni stworzyliśmy technologię świeżości, która utrzyma właściwą temperaturę w kartonie prawie 2 dni. To znaczy, że może on tyle czekać pod Twoimi drzwiami – oczywiście składniki w lodówce wytrzymają dłużej. Wszystkie elementy opakowania są przyjazne dla środowiska: będący jej częścią holenderski ice-pack jest wielokrotnego użytku, materiał izolacyjny rozkłada się, tak samo jak użyta przez nas folia. Niedługo będziemy je również odbierać aby wykorzystywać ponownie i ograniczać ilość odpadów.

Historia Cook Up Box

Start Cook Up Boxa przygotowywaliśmy przez rok, tyle czasu zajęło znalezienie właściwych dostawców, kucharzy i przygotowanie wszystkich procesów produkcji i obsługi zamówień. Dzięki temu jesteśmy pewni, że wszystko mamy dopięte na ostatni guzik i możemy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających :)

poznaj dostawców

Twoja książka kucharska

Dla naszych stałych klientów mamy niespodzianki, jedną z nich jest segregator, który po uzupełnieniu o Twoje imie i kilka przepisów staje się prywatną książką kucharską.

poznaj kucharzy

Pyszna galeria naszych klientów

Kiedy gotujesz takie potrawy, inni chętnie je zobaczą. Podziel się dodając #cookupbox na instagramie :)

Pssst – zobaczymy tylko zdjęcia z kont publicznych